koziolek19.10.2018 r. uczniowie kl. II byli na wycieczce w Pacanowie w „Europejskim Centrum Bajki”. W podróż przez  baśniowe krainy – pełne obrazów, dźwięków, barw i zaskoczeń  zabrała nas pani przewodniczka – Kopciuszek. Dzieci między innymi podróżowały zaczarowanym pociągiem, odbyły podróż przez krainy geograficzne Europy poznając podobieństwa i różnice między baśniowymi światami różnych narodów. W kinie „Szkatułka” obejrzały klasykę polskiej bajki. Jednak największe zainteresowanie i zaciekawienie  wzbudziły warsztaty „Wybuchowa nauka”. Dzieci obejrzały ciekawe doświadczenia z wykorzystaniem ciekłego azotu i innych materiałów.  Dowiedziały się także, że ciekły azot wykorzystywany jest w medycynie i kuchni molekularnej degustując nitro – lody. 

  pac01.jpg pac02.jpg pac03.jpg pac04.jpg pac05.jpg pac06.jpg pac07.jpg pac08.jpg pac09.jpg pac10.jpg pac11.jpg pac12.jpg pac13.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka