16.10.2018 r. uczniowie klasy pierwszej  odwiedzili  I Oddział Banku PKO BP w Tarnobrzegu. Opiekun SKO – pracownik Banku  p. Viola oprowadziła dzieci po placówce i opowiedziała na czym polega praca zatrudnionych w niej osób. Uczniowie zwiedzili bank, dowiedzieli się  jak założyć konto SKO, jak działa bankomat, obejrzeli banknoty  polskie, banknoty euro – walutę obowiązującą w większości państw Unii Europejskiej, amerykańskie dolary oraz zobaczyli przyrząd do sprawdzania autentyczności  banknotów. Wycieczka została zorganizowana przez opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędzania p. M. Armatys  w celu popularyzowania wiedzy ekonomicznej oraz zmotywowania uczniów klasy pierwszej do świadomego oszczędzania.

  bank1.jpg bank2.jpg bank3.jpg bank4.jpg bank5.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka