dzienchlopaka3 października 2018 r. w naszej szkole miały miejsce obchody „Dnia Chłopaka”.  Z tej okazji p. Agnieszka przygotowała  konkurencje dla klas młodszych - budowanie najwyższej wieży z klocków w określonym czasie, rozpoznanie owoców z zasłoniętymi oczami, narysowanie ulubionego zwierzątka. W klasach starszych konkurencje polegały na  odgadnięciu po dotyku  nazw przedmiotów ukrytych w pudełku, zapleceniu najdłuższego warkocza wybranej koleżance oraz ubiciu piany na czas.  Z  każdej klasy został wytypowany  jeden chłopiec,  który reprezentował kolegów i brał udział we wszystkich konkurencjach. Poszczególne klasy mocno dopingowały swoim przedstawicielom, którzy dostarczyli nam świetnej zabawy. Gratulujemy pomysłowości Pani Agnieszce, a biorącym udział odwagi i poczucia humoru.

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg