brawaW dniu 13 września 2018 roku uczniowie Kinga Krociel, Maciej Pawlica oraz Oliwier Wolak z klasy VIII, reprezentowali naszą szkołę  w  VI edycji Gry Miejskiej zorganizowanej przez Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu. 

Konkurs wymagał od uczestników dobrej kondycji fizycznej i orientacji          w terenie szukając na terenie Tarnobrzega charakterystycznych  punków      z zagadek opracowanych przez organizatora a przede wszystkim gruntownej wiedzy historycznej sięgającej początków naszego miasta. Konkurencja była znaczna, bo do udziału zgłosiło się siedem szkół podstawowych z naszego miasta. Po przebrnięciu przez czekające zadania, nasza reprezentacja trafiła     z najwyższa liczbą punktów do ścisłego finału. W wyniku dogrywki nasza młodzież zajęła na podium wywalczone III miejsce przyjmując dyplomy, nagrody i wyrazy uznania od zastępcy Prezydenta Pana Kamila Kalinki.  Brawo młodzieży, tak trzymać!

   

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka