CZYTANIE JEST FAJNE!

8 czerwca nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży „Jak nie czytam, jak czytam”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest miesięcznik „Biblioteka w szkole”. W tym roku była to III edycja tej akcji. W naszej szkole wzięło w niej udział 93 uczniów, 6 nauczycieli oraz pani woźna. Przez godzinę w szkole zapanowała cisza – wszyscy uczestnicy pogrążyli się w czytaniu w swoich klasach,  w bibliotece szkolnej, a także na świeżym powietrzu w cieniu drzew.

  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka